Чому ми?

1

МИ БЕРЕМОСЯ ЗА НАЙВАЖЧІ ВИПАДКИ

Власні проблеми завжди здаються над великими та болісними, але ми покладаємось на наш багаторічний досвід успішного консультування та принцип: "ми працюємо від першої зустрічі до повного вирішення проблеми". Навіть після закінчення терапії, у разі потреби, ми проведемо для Вас підтримуючі консультації. Ми пройдемо весь шлях разом з Вами!

2

ЛЮДЯНІСТЬ

Наважитися зателефонувати та прийти на прийом до психолога - може бути дійсно мужнім вчинком. Але хочемо Вас заспокоїти - ми нікого не оцінюємо з позиції "хороший/поганий/злий/добрий", жодних ярликів та оцінок. Для нас є важливим лише Ваш внутрішній світ та речі, які заважають повноцінно жити.

3

ЩЕ ОДИН ШАНС НА ЖИТТЯ

Особливу увагу ми приділяємо людям, які багато разів безуспішно проходили різні типи лікування – кодування, 12 кроків, центри реабілітації. Таким людям ми допомагаємо у першу чергу, вони мають право на шанс

4

ФАХОВИЙ ПІДХІД

Нажаль, у нашому суспільстві склалася нездорова тенденція магічного мислення, "зарядженої води" та "чарівних пігулок". Часто людина, яка називає себе психологом ним не є. Ми - всі дипломовані фахівці, наші лікарі мають вищу категорію, і у своїй роботі ми спираємося лише на сучасний науковий підхід. Ми постійно приймаємо участь у міжнародних конференціях та підвищуємо рівень професійної підготовки. Сьогодні наука розвивається стрімко та продуктивно - тому ми завжди в курсі новітніх технік та підходів.

pokrova
pokrova
5

ВІДКРИТІСТЬ І ЧЕСНІСТЬ У ПОСТАНОВЦІ ЦІЛЕЙ

Одним з наших головних завдань є повне розуміння Вами процесу терапії. Ми тільки разом визначаємо цілі терапії, строки та періодичність зустрічей. Для нас важливо, щоб надалі Ви змогли самостійно використовувати інструменти, які ми надамо, щоб не бути "прив'язаним" до психолога все життя. Крім того, всі техніки, які ми використовуємо в роботі, Ви отримаєте у вигляді письмових рекомендацій та схем, отже, не потрібно хвилюватися, що забудуться якісь важливі деталі.

6

ПОСЛІДОВНА, ПЛАНОВА ДОПОМОГА

У роботі з будь-якими залежностями важливо пройти певні етапи відновлення (сімейні стосунки, місце роботи, навіть пори року). Якщо ми укладаємо з Вами контракт на роботу, при будь-яких проблемах Ви будете мати змогу терміново призначити консультацію, або поспілкуватися телефоном. Все це частина терапевтичної підтримки впродовж реабілітації.

7

БЕЗКОШТОВНЕ ПРОХОДЖЕННЯ ПРОГРАМИ 12 КРОКІВ (ЗА БАЖАННЯМ)

У приміщенні нашого центру збирається спільнота Анонімних Алкоголіків. На цій групі можна знайти спонсора (наставника), який допоможе пройти програму 12-ти кроків, і це абсолютно безкоштовно.

8

РЕАЛІСТИЧНИЙ ПІДХІД

Ми не віримо в «магічну таблетку», «магічну молитву», лікування на відстані, лікування за примусом. Тільки світовий досвід лікування залежності, перевірений часом може допомогти. До певної міри залежність – це хвороба поведінки, хвороба характеру. Без бажання щось змінити в своєму житті допомогти людині неможливо.

9

РОБОТА ТІЛЬКИ ПО СУТІ ПРОБЛЕМИ

Зменшення негативної симптоматики - страхів, тривоги, безсоння, проявів депресії, - безумовно важливий етап, але якщо не прибрати причину симптому, він повернеться після першого "хорошого" стресу. Для нас крапка у терапії - це усвідомлення Вами причини проблеми, та її усунення. Зазвичай, це диструктивні глибинні переконання та схеми. "Косметичний ремонт" - не наш підхід.

pokrova

Останнi статтi

Выученная беспомощность
2019-07-17
Выученная беспомощность

Выученная беспомощность - оковы в вашей голове.

Почему я всем должен и все откладываю на потом?
2019-07-10
Почему я всем должен и все откладываю на потом?

Почему мы со злостью откладываем дела? Почему человек может чувствовать себя, как загнанный зверь? Должествование - самая "ядовитая" когнитивная ошибка.

У меня сын алкоголик - вы можете его спасти?
2019-06-03
У меня сын алкоголик - вы можете его спасти?

Что мне делать, если мой сын/муж алкоголик? Что мне делать, если он не хочет лечиться? Вы знаете какое то "чудо", я заплачу? К сожалению, это путь в никуда.

Худшие стратегии в борьбе с тревогой.
2019-05-27
Худшие стратегии в борьбе с тревогой.

11 провальных стратегий для того, чтобы справиться со своей тревогой.