Чому ми?

1

МИ БЕРЕМОСЯ ЗА НАЙВАЖЧІ ВИПАДКИ

Вашим запитом може бути: розлучення, залежності, депресія, проблеми у стосунках з батьками, втрата сенсу життя, сексуальна дисфункція, хронічно підвищена тривожність, панічні атаки, проблеми з дітьми, посттравматичний стресовий розлад, словом, Ви жива людина, отже можете все це переживати, від цього не застрахований ніхто. Ми допоможемо Вам прибрати все це з Вашого життя максимально швидко та ефективно.

2

ЛЮДЯНІСТЬ

Під час нашої роботи Вас ніхто не буде оцінювати, засуджувати чи клеїти на Вас негативні ярлики. Є проблема, і її потрібно вирішити, більше нічого. Ми гарантуємо Вам стовідсоткову анонімність.

3

ЩЕ ОДИН ШАНС НА ЖИТТЯ

Особливу увагу ми приділяємо людям, які багато разів безуспішно проходили різні типи лікування – кодування, 12 кроків, центри реабілітації. Ці методи підходять не всім, але як почуває себе людина, якій обіцяли результат, вона спробувала, доклала всі свої зусилля, але проблема повернулася? Зневіреною у собі, осоромленою, з купою негативних ярликів. Якщо щось для Вас не спрацювало- це не привід опускати руки. Вам варто спробувати ще раз повірити в себе!

4

ФАХОВИЙ ПІДХІД

Наша команда - це три психолога різних напрямків, лікарі нарколог та психіатр вищої категорії. Тому, кожен випадок, кожна схема терапії обговорюється колективно нашими фахівцями на спільних робочих зустрічах. Це дає нам змогу бути максимально об'єктивними та ефективними. Якщо Вам будуть потрібні рецепти на певні ліки, або госпіталізація - ми без проблем це забезпечимо.

pokrova
pokrova
5

ВІДКРИТІСТЬ І ЧЕСНІСТЬ У ПОСТАНОВЦІ ЦІЛЕЙ

Ми реально дивимось на проблему і не обіцяємо неможливого. Ніхто не можу залізти "у Вашу шкіру" і замість Вас прожити життя. В одних випадках ми можемо разом поставити конкретну спільну мету нашої роботи - що саме потрібно досягти. В інших випадках - ми просто допоможемо Вам підняти свою самооцінку так, що Ви самі зможете вирішувати будь-які проблеми.

6

ПОСЛІДОВНА, ПЛАНОВА ДОПОМОГА

Наше завдання - навчити Вас розуміти як виникають Ваші проблеми та як їх вирішувати, щоб Ви не були все життя прив'язані до психолога.

7

БЕЗКОШТОВНЕ ПРОХОДЖЕННЯ ПРОГРАМИ 12 КРОКІВ (ЗА БАЖАННЯМ)

У приміщенні нашого центру збирається спільнота Анонімних Алкоголіків. На цій групі можна знайти спонсора (наставника), який допоможе пройти програму 12-ти кроків, і це абсолютно безкоштовно.

8

РЕАЛІСТИЧНИЙ ПІДХІД

Ми не віримо в «магічну таблетку», «магічну молитву», лікування на відстані, лікування за примусом. Тільки світовий досвід психотерапії, перевірений часом, може бути ефективним.

9

РОБОТА ТІЛЬКИ ПО СУТІ ПРОБЛЕМИ

З дитинства можуть виникати такі глибинні переконання, як: я невдаха, я слабкий, я не гідний любові, я у пастці, зі мною "щось не так", я нікому не потрібен, мені на роду написано страждати, і таке інше. Ми звільняємо Вас від причини страждань, а не від симптомів. Останні зникнуть, коли Ви зміните уявлення про себе та світ.

pokrova

Останнi статтi

Одиночество и зависимость
2018-09-13 70
Одиночество и зависимость

Одиночество и в горе и в радости.

Шизофреногенная мама
2018-09-11 75
Шизофреногенная мама

Как воспитать шизофреника\как не воспитать шизофреника

Нарциссизм и зависимость
2018-09-09 35
Нарциссизм и зависимость

Формирование, характеристика нарцисса

Зачем я живу?
2018-09-08 68
Зачем я живу?

Ценности