Духовно-психологічний паліативний супровід

Духовно-психологічний паліативний супровід

Паліативний супровід  це священне право кожної людини, достойно, безболісно зустріти смерть. Ми всі це пройдемо, різних людей відділяє від смертного одра лише одна річ  час. Обмежений прогноз життя  над складна правда для людини, вона набагато більше, ніж просто результати медичних досліджень. Людина, яка стає перед лицем такої реальності, має дати для себе відповіді на безліч медичних, філософських, релігійних, правових та етичних питань, і це дійсно над складна правда і над складне завдання. 

  • Як мене будуть знеболювати?
  • Де я хочу бути, вдома чи в лікарні?
  • Що знаходиться за межею смерті?
  • Що я маю робити?
  • Чи є в мене шанси?
  • Чому це сталося зі мною?

Список цих питань-викликів може бути дуже великим, і самій людині з ним не впоратися. Так влаштована наша психіка, що перша реакція на таку правду захисна,  заперечення. Друга стадія  гнів. Далі, зазвичай, людина намагається "домовитися" зі своєю хворобою, далі може прийти стан депресії, і лише після нього  приняття. Як не парадоксально, але тільки на стадії приняття людина може відчути опору цієї правди. "Це жахливо, мені це не подобається, але це є... , що я можу зробити?". Після цього питання людина може з'ясувати, що її життя ще має сенс, що попереду ще багато завдань. Але цей важкий шлях можна пройти тільки з професійною допомогою, і в нас є такий досвід. У розвинених країнах людину супроводжує мультидисциплінарна команда фахівців, в наших умовах не все так добре, але все ж таки держава забезпечує паліативний супровід. Ми можемо допомогти Вам у сферах духовно-психологічної, та юридичної підтримки, як в стінах лікувального закладу, так і вдома. Наші фахівці пройшли навчання в міжнародних навчальних програмах по паліативній медицині і мають практичний досвід.

Звернувшись до нас, Ви отримаєте вичерпну консультативну допомогу у кожній конкрутній ситуації!

Останнi новини

Выученная беспомощность

Выученная беспомощность - оковы в вашей голове.

Почему я всем должен и все откладываю на потом?

Почему мы со злостью откладываем дела? Почему человек может чувствовать себя, как загнанный зверь? Должествование - самая "ядовитая" когнитивная ошибка.

У меня сын алкоголик - вы можете его спасти?

Что мне делать, если мой сын/муж алкоголик? Что мне делать, если он не хочет лечиться? Вы знаете какое то "чудо", я заплачу? К сожалению, это путь в никуда.

Худшие стратегии в борьбе с тревогой.

11 провальных стратегий для того, чтобы справиться со своей тревогой.Останнi вiдгуки
Ще немає коментарів під цією статтею
Всi вiдгуки
Ще немає коментарів під цією статтею