Консультація психолога

Консультація психолога

Досить часто ми потрапляємо у над складні для сприйняття і рішень ситуації, особливо коли це стосується конфліктів, як внутрішніх, так і зовнішніх. Людині може бути важливо зберегти родину, але і жити так, як було до цього вже неможливо. Можна любити свою роботу, але платять за неї копійки. Нас можуть не чути і не розуміти самі близькі люди. Іноді людина відчуває себе покинутою і самотньою. Це все і є правда життя, інколи дуже складна і багаторівнева правда, але потрібно жити далі, жити не зраджуючи собі, жити так, щоб відчувати себе щасливою, потрібною, реалізованою людиною.

Ми допоможемо Вам розібратися у собі, у тих викликах, які життя поставило перед Вами. Можливо, Вам вистачить однієї консультації, можливо знадобиться декілька. Дуже важливо зрозуміти себе, і правильно зрозуміти світ, людей навколо, адже безвихідних ситуацій, насправді, не існує. Щось ми можемо змінити, а на щось потрібно знайти в собі сили, щоб просто це приняти і пережити. Віктор Франкл колись сказав дуже мудрий вислів: "Якщо людина знає для Чого, вона зможе пережити будь-яке Як". Дійсно, коли ми бачимо у чомусь сенс, у нас зогоряються очі, і ми йдемо вперед, але буває, що такі життєві орієнтири втрачаються. Тоді ми відчуваємо депресію, тривогу, можливо, злість. Але у нас не має "зайвих деталей", кожне почуття про щось говорить, і завдання психолога допомогти Вам зрозуміти себе і ситуацію, в якій Ви опинилися, зрозуміти, як далі діяти собі на користь. Не помиляється лише той, хто не живе.

Крім консультації Ви отримаєте у електронному вигляді рекомендації та конспекти методик, які будуть використані+можливість пітримки через мессенджер між консультаціями. 

Останнi новини

Выученная беспомощность

Выученная беспомощность - оковы в вашей голове.

Почему я всем должен и все откладываю на потом?

Почему мы со злостью откладываем дела? Почему человек может чувствовать себя, как загнанный зверь? Должествование - самая "ядовитая" когнитивная ошибка.

У меня сын алкоголик - вы можете его спасти?

Что мне делать, если мой сын/муж алкоголик? Что мне делать, если он не хочет лечиться? Вы знаете какое то "чудо", я заплачу? К сожалению, это путь в никуда.

Худшие стратегии в борьбе с тревогой.

11 провальных стратегий для того, чтобы справиться со своей тревогой.Останнi вiдгуки
Ще немає коментарів під цією статтею
Всi вiдгуки
Ще немає коментарів під цією статтею