Консультація психолога

Консультація психолога

Досить часто ми потрапляємо у над складні для сприйняття і рішень ситуації, особливо коли це стосується конфліктів, як внутрішніх, так і зовнішніх. Людині може бути важливо зберегти родину, але і жити так, як було до цього вже неможливо. Можна любити свою роботу, але платять за неї копійки. Нас можуть не чути і не розуміти самі близькі люди. Іноді людина відчуває себе покинутою і самотньою. Це все і є правда життя, інколи дуже складна і багаторівнева правда, але потрібно жити далі, жити не зраджуючи собі, жити так, щоб відчувати себе щасливою, потрібною, реалізованою людиною.

Ми допоможемо Вам розібратися у собі, у тих викликах, які життя поставило перед Вами. Можливо, Вам вистачить однієї консультації, можливо знадобиться декілька. Дуже важливо зрозуміти себе, і правильно зрозуміти світ, людей навколо, адже безвихідних ситуацій, насправді, не існує. Щось ми можемо змінити, а на щось потрібно знайти в собі сили, щоб просто це приняти і пережити. Віктор Франкл колись сказав дуже мудрий вислів: "Якщо людина знає для Чого, вона зможе пережити будь-яке Як". Дійсно, коли ми бачимо у чомусь сенс, у нас зогоряються очі, і ми йдемо вперед, але буває, що такі життєві орієнтири втрачаються. Тоді ми відчуваємо депресію, тривогу, можливо, злість. Але у нас не має "зайвих деталей", кожне почуття про щось говорить, і завдання психолога допомогти Вам зрозуміти себе і ситуацію, в якій Ви опинилися, зрозуміти, як далі діяти собі на користь. Не помиляється лише той, хто не живе!

Вартість консультації (година-півтори), 400 грн. Крім консультації Ви отримаєте у електронному вигляді рекомендації та конспекти методик, які будуть використані+можливість пітримки через мессенджер між консультаціями. 

Останнi новини

У меня сын алкоголик - вы можете его спасти?

Что мне делать, если мой сын/муж алкоголик? Что мне делать, если он не хочет лечиться? Вы знаете какое то "чудо", я заплачу? К сожалению, это путь в никуда.

Худшие стратегии в борьбе с тревогой.

11 провальных стратегий для того, чтобы справиться со своей тревогой.

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ ДЛЯ РОДСТВЕННИКОВ ЗАВИСИМЫХ ЛЮДЕЙ.

Если Ваш сын или муж пьет, Вам будет важно прочитать этот материал.

Что такое когнитивные ошибки?

Между стимулом-ситуацией и реакцией явно что то находится, - наше Я, которое этот стимул оценивает, принимает или отвергает. Допускать когнитивные искажения все равно что смотреть на мир через треснувшие очки.Останнi вiдгуки
Ще немає коментарів під цією статтею
Всi вiдгуки
Ще немає коментарів під цією статтею