Консультація психолога

Консультація психолога

Ви, напевне, і самі розумієте, що якість нашого життя залежить не від обставин, а від нашого ставлення до них, від наших глибинних переконань. Ми постійно оцінюємо внутрішню та зовнішню реальність. Яка наша самоооцінка? Що ми дозволяємо з собою робити, а що ні?  це дуже важливі питання. Людина може вважати себе невдахою, але як перевірити, чи це правильний погляд на себе? Сьогодні я претерпів невдачу, а завтра змінився, доклав зусиль  і ось вже я маю успіх. Можливо, в дитинстві я відчував себе слабким, покинутим, але мені вже не 5 років, а 30, то чому до цього часу я так вважаю? Проблема в тому, що ми можемо не усвідомлювати такі некоректні переконання. Єдине, що ми відчуваємо у такому випадку  це тривога та невпевненність в собі. От і починаємо переступати через власні цінності, відмовляти собі у радості спілкування, кохання, реалізації своїх мрій, відчуваємо себе "недостойними" того, щоб бути щасливою, реалізованою, забезпеченою людиною. Ми віримо, саме віримо, що таке життя не для нас. І ця віра у власну поразку наш самий великий самообман.  

Ваш запит до психолога може бути будь-яким: розбите сімейне життя, закомплексованість, втрата сенсу життя, насилля вдома, депресія, але ми завжди працюємо саме з причиною проблеми  Вашими деструктивними уявленнями про себе та світ. Залежно від закоренілості таких переконань, можливо, знадобиться 3-10 консультацій. Але результат Вас просто здивує, це ми гарантуємо! В нас вивірені, демократичні ціни — 300 грн. за півтори години консультації, і нова якість Вашого життя того варта. Просто зателефонуйте та запишіться на першу консультацію, все інше довірте нашому досвіду та професіоналізму!  

Останнi новини

Что такое когнитивные ошибки?

Между стимулом-ситуацией и реакцией явно что то находится, - наше Я, которое этот стимул оценивает, принимает или отвергает. Допускать когнитивные искажения все равно что смотреть на мир через треснувшие очки.

Какие качества у эмоционально незрелых людей?

Иногда с некоторыми людьми находиться рядом неприятно, если так - перед Вами эмоционально незрелая личность.

Одиночество и зависимость

Одиночество и в горе и в радости.

Нарциссизм и зависимость

Как воспитать шизофреника\как не воспитать шизофреникаОстаннi вiдгуки
Ще немає коментарів під цією статтею
Всi вiдгуки
Ще немає коментарів під цією статтею