Лікування панічних атак

Лікування панічних атак

Панічні атаки  це страх реакцій власного організму. Перша панічна атака може статися внаслідок довгого стресу, перевантаження, розлучення, переїзду в інше місце на навчання. Людина відчуває у своєму тілі певні симптоми: прискорене серцебиття, треммор пальців, покалування, недостаток кисню, підвищене потовиділення, по суті  звичайні прояви роботи вегетативної системи організму. Проблема в тому, що ці відчуття людина інтерпретує, як катастрофу, що зараз станеться: "Це кінець, я зараз помру, це інфаркт, я зійду з глузду". Такі думки, природньо, викликають сильні емоції паніки, жаху, сильного страху, і штовхають людину викликати швидку допомогу. Зазвичай, під час госпіталізації, лікарі не знаходять жодних серйозних відхилень, але людина з жахом згадує такий інцидент, і починає постійно "моніторити" свій організм, в очікуванні чогось поганого. Часто, з'являється уникаюча поведінка, зокрема, уникання навантажень, перебування в місця скупчення людей, що тільки підкріплює розлад. При тому, що від панічної атаки померти неможливо, постійне перебування у стані стресу виснажує людину, обмежує її життя. Нелікований панічний розлад може призвести до розвитку депресії. Спрацьовує принцип негативного підкріплення, так само як із звірями в цирку: зробив трюк  отримав цукор, але тут пікріплення негативне: неприємні відчуття-катастрофічні думки-сильні негативні емоції-уникаюча поведінка, і так по колу. 

Когнітивно-поведінкова терапія є найефективнішим методом лікування ПА, дає результат, практично, після перших консультацій, тому страждати далі не має сенсу.


Ми приведемо Вам правила поведінки, які характерні для панічного тривожного розладу та агорафобії, і якщо Ви відчуєте, що майже всі присутні у Вашому житті, то це привід звернутися до нас за допомогою. 

  1. Ви постійно фокусуєтесь на будь-яких відчуттях, які здаються Вам "ненормальними".
  2. Ви вважаєте, що ці відчуття  передвісники катастрофи, яка має з Вами статися.
  3. Ви намагаєтеся передбачити будь-які ситуації, у котрих ці відчуття можуть знову виникнути.
  4. По можливості, Ви уникаєте ці ситуації.
  5. Якщо їх не можна уникнути, Ви робите щось, що на Вашу думку дозволить почуватися у більшій безпеці, приміром, не виходите самі з дому, йдучи по вулиці. намагаєтесь притримуватися стін, у кінотеатрі сідаєте ближче до виходу. (охоронна поведінка).
  6. Якщо Ви виживаєте після панічного нападу, то розумієте, що сталося це тільки завдяки охоронним ритуалам.

Вам не потрібно роками жити в самоізоляції, звикати до пігулок та постійно жити в стані "бойової готовності". Приходьте на першу консультацію і ми одразу почнемо психотерапію!

(098) 322-41-34.


 

Останнi новини

Выученная беспомощность

Выученная беспомощность - оковы в вашей голове.

Почему я всем должен и все откладываю на потом?

Почему мы со злостью откладываем дела? Почему человек может чувствовать себя, как загнанный зверь? Должествование - самая "ядовитая" когнитивная ошибка.

У меня сын алкоголик - вы можете его спасти?

Что мне делать, если мой сын/муж алкоголик? Что мне делать, если он не хочет лечиться? Вы знаете какое то "чудо", я заплачу? К сожалению, это путь в никуда.

Худшие стратегии в борьбе с тревогой.

11 провальных стратегий для того, чтобы справиться со своей тревогой.Останнi вiдгуки
Ще немає коментарів під цією статтею
Всi вiдгуки
Ще немає коментарів під цією статтею