Лікування панічних атак

Лікування панічних атак

Панічні атаки  це страх реакцій власного організму. Перша панічна атака може статися внаслідок довгого стресу, перевантаження, розлучення, переїзду в інше місце на навчання. Людина відчуває у своєму тілі певні симптоми: прискорене серцебиття, треммор пальців, покалування, недостаток кисню, підвищене потовиділення, по суті  звичайні прояви роботи вегетативної системи організму. Проблема в тому, що ці відчуття людина інтерпретує, як катастрофу, що зараз станеться: "Це кінець, я зараз помру, це інфаркт, я зійду з глузду". Такі думки, природньо, викликають сильні емоції паніки, жаху, сильного страху, і штовхають людину викликати швидку допомогу. Зазвичай, під час госпіталізації, лікарі не знаходять жодних серйозних відхилень, але людина з жахом згадує такий інцидент, і починає постійно "моніторити" свій організм, в очікуванні чогось поганого. Часто, з'являється уникаюча поведінка, зокрема, уникання навантажень, перебування в місця скупчення людей, що тільки підкріплює розлад. При тому, що від панічної атаки померти неможливо, постійне перебування у стані стресу виснажує людину, обмежує її життя. Нелікований панічний розлад може призвести до розвитку депресії. Спрацьовує принцип негативного підкріплення, так само як із звірями в цирку: зробив трюк  отримав цукор, але тут пікріплення негативне: неприємні відчуття-катастрофічні думки-сильні негативні емоції-уникаюча поведінка, і так по колу. 

Когнітивно-поведінкова терапія є найефективнішим методом лікування ПА, дає результат, практично, після перших консультацій, тому страждати далі не має сенсу.


Ми приведемо Вам правила поведінки, які характерні для панічного тривожного розладу та агорафобії, і якщо Ви відчуєте, що майже всі присутні у Вашому житті, то це привід звернутися до нас за допомогою. 

  1. Ви постійно фокусуєтесь на будь-яких відчуттях, які здаються Вам "ненормальними".
  2. Ви вважаєте, що ці відчуття  передвісники катастрофи, яка має з Вами статися.
  3. Ви намагаєтеся передбачити будь-які ситуації, у котрих ці відчуття можуть знову виникнути.
  4. По можливості, Ви уникаєте ці ситуації.
  5. Якщо їх не можна уникнути, Ви робите щось, що на Вашу думку дозволить почуватися у більшій безпеці, приміром, не виходите самі з дому, йдучи по вулиці. намагаєтесь притримуватися стін, у кінотеатрі сідаєте ближче до виходу. (охоронна поведінка).
  6. Якщо Ви виживаєте після панічного нападу, то розумієте, що сталося це тільки завдяки охоронним ритуалам.

Вам не потрібно роками жити в самоізоляції, звикати до пігулок та постійно жити в стані "бойової готовності". Приходьте на першу консультацію і ми одразу почнемо психотерапію!

(098) 322-41-34.


 

Останнi новини

У меня сын алкоголик - вы можете его спасти?

Что мне делать, если мой сын/муж алкоголик? Что мне делать, если он не хочет лечиться? Вы знаете какое то "чудо", я заплачу? К сожалению, это путь в никуда.

Худшие стратегии в борьбе с тревогой.

11 провальных стратегий для того, чтобы справиться со своей тревогой.

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ ДЛЯ РОДСТВЕННИКОВ ЗАВИСИМЫХ ЛЮДЕЙ.

Если Ваш сын или муж пьет, Вам будет важно прочитать этот материал.

Что такое когнитивные ошибки?

Между стимулом-ситуацией и реакцией явно что то находится, - наше Я, которое этот стимул оценивает, принимает или отвергает. Допускать когнитивные искажения все равно что смотреть на мир через треснувшие очки.Останнi вiдгуки
Ще немає коментарів під цією статтею
Всi вiдгуки
Ще немає коментарів під цією статтею