Група Анонімних Алкоголіків (безкоштовно)

Група Анонімних Алкоголіків (безкоштовно)

Всесвітнє об'єднання Анонімних Алкоголіків  це ефективний шлях досягнення та підтимки тверезості. Його заснували декілька пропащих алкоголіків на початку 20-го століття у США. На той час, у системі охорони здоров'я не існувало поняття "алкоголізм", не були зрозумілі його корені та методи лікування. Ці пиятики  Біл Уілсон, Доктор Боб, Роналд Хазард та Еббі Течер кожен по своєму боролися за життя, але були безнадійними. Їм залишалася або психіатрична лікарня, або смерть. В одній із клінік, також, працював лікар Віл'ям Сілкворт, по суті, він лише проводив детоктискацію і просто по людській співчував безвихідному становищу своїх пацієнтів. Кожен із них мав свій унікальний досвід, і сталося так, що всі вони у потрібний час і у потрібному місці перетнулися і поділилися одне з одним своїм досвідом. Інтуїтивно та емпірично, вони пізнали про алкоголізм речі, які пізніше будуть підтверждені науково. Весь свій досвід вони виклали у "Великій Книзі Анонімних Алкоголіків", де описали 12 кроків, які потрібна зробити людина, для того, щоб звільнитися від алкоголізму. За деякими даними, перші роки існування АА відсоток рамісій становив 80%, що є неймовірним досягненням навіть для нашого часу. Ось ці 12 кроків:

1. Ми визнали, що ми були безсилі перед алкоголем, що наше життя стало некерованим.
2. Повірили, що Сила, могутніша ніж наша власна, може повернути нам здоровий розум.
3. Прийняли рішення доручити нашу волю і наше життя під опіку Бога,  як ми розуміли Його.
4. Зробили сумлінну та безстрашну моральну інвентаризацію самих себе.
5. Визнали перед Богом, собою та іншою людиною справжню природу наших помилок.
6. Були повністю готові до того, щоб Бог усунув всі ці дефекти характеру.
7. Покірно попросили Його усунути наші недоліки.
8. Склали список  усіх людей, кому ми заподіяли шкоду, і стали готовими відшкодувати всім їм завдані збитки.
9. Особисто відшкодовували  заподіяні цим людям збитки, де тільки можливо, крім тих випадків, коли це могло зашкодити їм або кому-небудь іншому.
10. Продовжували робити особисту інвентаризацію, і коли ми були неправі, відразу визнавали це.
11. Шукали шляхом молитви і медитації покращення нашого свідомого контакту з Богом, як ми розуміли Його, молячись лише про знання Його волі щодо нас і сили виконати її.
12. Досягнувши духовного пробудження, як результат цих кроків, ми намагались нести це послання до алкоголіків і застосовувати ці принципи у всіх наших справах.

Тут знову слід зазначити, що мова не йде про повернення до котрольованого помірного вживання алкоголю. Мова йде про повну відмову від будь-яких речовин, які змінюють свідомість. Вам страшно зразу уявити себе взагалі без алкоголю на 5, 10 років, все життя? Відповідь АА  Ваше завдання залишатися тверезим тільки сьогодні, один день.

Кожна одужуюча людина може прийти на групу, де анонімно та безпечно поділитися власними проблемами та почути досвід інших людей. На групах Вас не перебивають, не оцінюють. Єдина умова бути членом АА  бажання перестати вживати алкоголь. Не має жодних зобов'язань: а ні фінансових, а ні організаційних. Деякі з членів АА тверезі по 10 або більше років, і така допомога одного залежного іншому дійсно має велику силу. У программі є поняття Бога, проте, це не релігійна програма, а духовна. Кожен може розуміти Бога по своєму, але Він обов'язково повинен бути в житті людини.

Так як на практиці ця програма дає реальні результати, вона була схвалена більшістю церков. Людина може бути православною, католиком, і тут це не має різниці.

АА  непрофесіне об'єднання, тому люди, які в анамнезі мають психічні відхилення, окремо потребують допомоги психолога або психіатра. Ми притримуємося точки зору, що АА це добре і еффективно, так як завжди пам'ятаємо ціну алкоголізму  життя.

В нашому приміщенні групи проходять тричі на тиждень: понеділок, середа о 19-00, та у суботу о 13-00. Є відкритий формат групи, коли присутніми можуть бути родичи залежних людей, які ще страждають, проте вони теж мають дотримуватися принципу анонімності, тобто все, що вони почули і побачили має залишитися лише в їх серцях. Таким чином спільнота намагається залучити до процесу одужання від алкоголізму людей, які в силу свого соціального положення, або інших обставин, бояться говорити про свої проблеми, але в одночас потерпають від хвороби. На групі не існує членських внесків чи будь-яких інших виплат, пройти програму зі спонсором можно абсолютно безкоштовно.

Останнi новини

Выученная беспомощность

Выученная беспомощность - оковы в вашей голове.

Почему я всем должен и все откладываю на потом?

Почему мы со злостью откладываем дела? Почему человек может чувствовать себя, как загнанный зверь? Должествование - самая "ядовитая" когнитивная ошибка.

У меня сын алкоголик - вы можете его спасти?

Что мне делать, если мой сын/муж алкоголик? Что мне делать, если он не хочет лечиться? Вы знаете какое то "чудо", я заплачу? К сожалению, это путь в никуда.

Худшие стратегии в борьбе с тревогой.

11 провальных стратегий для того, чтобы справиться со своей тревогой.Останнi вiдгуки
Ще немає коментарів під цією статтею
Всi вiдгуки
Ще немає коментарів під цією статтею