Лікування обсесивно-компульсивного розладу

Лікування обсесивно-компульсивного розладу

Самотність та сором-це два головних почуття людини, яка страждає від ОКР. У фільмі "Авіатор" дуже добре показані деякі симптоми, від яких страждає людина, але нажаль, це не все. "Грішні, брудні" думки, від яких неможливо позбутися, примушують людину вірити в те, що з нею щось не так, що вона "ненормальна", але і відкрити їх комусь соромно. Постійний страх чимось заразитися примушує людину уникати громадські місця, а нав'язлива потреба десятки разів перевіряти все на світі просто виснаджує. Ось декі переконання при ОКР:

  1. Мої думки ненормальні, грішні, дивні, диструктивні.
  2. Мої думки становлять загрозу та небезпеку.
  3. Я можу і повинен контролювати свої думки. Я можу силою волі керувати своїми думками.
  4. Я повинен бути ідеальним. Це просто неприпустимо, якщо щось іде не так, як я вирішив. Навіть маленька помилка може бути фатальною.
  5. Я несу відповідальність за всіх і все. Якщо в мене виникли погані думки я винен сам.
  6. Мені потрібна повна визначеність-стовідсоткова. Невизначеність означає неможливість контролювати, а це неприпустимо.
  7. Я грішна людина і потраплю в пекло. Щоб цього уникнути, я маю дотримуватися суворого посту, їздити на "вичитки" в монастирі, мати сильні обереги, я-мученик в ім'я Бога, мене атакує диявол і т.д.

Річ у тім, що за результатами багатьох спеціальних досліджень, "дивні" думки приходять на розум 95% людей, але ОКР мають ті, які певним чином до них ставляться. Як ми зазначали вище, збіг генетики та неадекватне виховання+можливі обставини, все це і формує ОКР. Гарна звістка полягає у тому,  що саме ОКР прекрасно піддається психотерапії. Зателефонуйте до нас, ми обов'язково Вам домоможемо!  
  
Останнi новини

Что такое когнитивные ошибки?

Между стимулом-ситуацией и реакцией явно что то находится, - наше Я, которое этот стимул оценивает, принимает или отвергает. Допускать когнитивные искажения все равно что смотреть на мир через треснувшие очки.

Какие качества у эмоционально незрелых людей?

Иногда с некоторыми людьми находиться рядом неприятно, если так - перед Вами эмоционально незрелая личность.

Одиночество и зависимость

Одиночество и в горе и в радости.

Нарциссизм и зависимость

Как воспитать шизофреника\как не воспитать шизофреникаОстаннi вiдгуки
Ще немає коментарів під цією статтею
Всi вiдгуки
Ще немає коментарів під цією статтею