Лікування обсесивно-компульсивного розладу

Лікування обсесивно-компульсивного розладу

Обсесивно-компульсивний розлад  це наявність нав'язливих думок та через це, нав'язливих ритуалів, які людина змушена виконувати, щоб заспокоїтись. Страх заразитися, миття рук, постійне намагання контролювати свої думки, боротьба з "брудними" думками, багаторазові перевірки замків, електроприладів, газу, словом, цей список можна продовжувати до нескінченності. Когнітивно-поведінкова терапія має сучасні, ефективні методики швидкого подолання цього розладу. Крім цього, ми ефективно використовуємо метод парадоксальної інтенції Франкла, але Вам потрібно пересилити свій сором та страх, і прийти до нас на першу консультацію. Далі, довіртеся нашому досвіду  разом ми подолаємо ОКР. Поки що можете перевірити деякі правила ОКР, якщо Ви мислите саме так, жодних сумнівів у діагнозі не буде:

  1. Мої думки ненормальні, грішні, дивні, диструктивні.
  2. Мої думки становлять загрозу та небезпеку.
  3. Я можу і повинен контролювати свої думки. Я можу силою волі керувати своїми думками.
  4. Я повинен бути ідеальним. Це просто неприпустимо, якщо щось іде не так, як я вирішив. Навіть маленька помилка може бути фатальною.
  5. Я несу відповідальність за всіх і все. Якщо в мене виникли погані думки я винен сам.
  6. Мені потрібна повна визначеність-стовідсоткова. Невизначеність означає неможливість контролювати, а це неприпустимо.
  7. Я грішна людина і потраплю в пекло. Щоб цього уникнути, я маю дотримуватися суворого посту, їздити на "вичитки" в монастирі, мати сильні обереги, я-мученик в ім'я Бога, мене атакує диявол і т.д.

Річ у тім, що за результатами багатьох спеціальних досліджень, "дивні" думки приходять на розум 95% людей, але ОКР мають ті, які певним чином до них ставляться. Збіг генетики та неадекватне виховання+можливі обставини, все це і формує ОКР. 

Звільнення Ви знайдете в нашому центрі.
Останнi новини

Выученная беспомощность

Выученная беспомощность - оковы в вашей голове.

Почему я всем должен и все откладываю на потом?

Почему мы со злостью откладываем дела? Почему человек может чувствовать себя, как загнанный зверь? Должествование - самая "ядовитая" когнитивная ошибка.

У меня сын алкоголик - вы можете его спасти?

Что мне делать, если мой сын/муж алкоголик? Что мне делать, если он не хочет лечиться? Вы знаете какое то "чудо", я заплачу? К сожалению, это путь в никуда.

Худшие стратегии в борьбе с тревогой.

11 провальных стратегий для того, чтобы справиться со своей тревогой.Останнi вiдгуки
Ще немає коментарів під цією статтею
Всi вiдгуки
Ще немає коментарів під цією статтею