Лікування обсесивно-компульсивного розладу

Лікування обсесивно-компульсивного розладу

Обсесивно-компульсивний розлад  це наявність нав'язливих думок та через це, нав'язливих ритуалів, які людина змушена виконувати, щоб заспокоїтись. Страх заразитися, миття рук, постійне намагання контролювати свої думки, боротьба з "брудними" думками, багаторазові перевірки замків, електроприладів, газу, словом, цей список можна продовжувати до нескінченності. Когнітивно-поведінкова терапія має сучасні, ефективні методики швидкого подолання цього розладу. Крім цього, ми ефективно використовуємо метод парадоксальної інтенції Франкла, але Вам потрібно пересилити свій сором та страх, і прийти до нас на першу консультацію. Далі, довіртеся нашому досвіду  разом ми подолаємо ОКР. Поки що можете перевірити деякі правила ОКР, якщо Ви мислите саме так, жодних сумнівів у діагнозі не буде:

  1. Мої думки ненормальні, грішні, дивні, диструктивні.
  2. Мої думки становлять загрозу та небезпеку.
  3. Я можу і повинен контролювати свої думки. Я можу силою волі керувати своїми думками.
  4. Я повинен бути ідеальним. Це просто неприпустимо, якщо щось іде не так, як я вирішив. Навіть маленька помилка може бути фатальною.
  5. Я несу відповідальність за всіх і все. Якщо в мене виникли погані думки я винен сам.
  6. Мені потрібна повна визначеність-стовідсоткова. Невизначеність означає неможливість контролювати, а це неприпустимо.
  7. Я грішна людина і потраплю в пекло. Щоб цього уникнути, я маю дотримуватися суворого посту, їздити на "вичитки" в монастирі, мати сильні обереги, я-мученик в ім'я Бога, мене атакує диявол і т.д.

Річ у тім, що за результатами багатьох спеціальних досліджень, "дивні" думки приходять на розум 95% людей, але ОКР мають ті, які певним чином до них ставляться. Збіг генетики та неадекватне виховання+можливі обставини, все це і формує ОКР. 

Звільнення Ви знайдете в нашому центрі.
Останнi новини

У меня сын алкоголик - вы можете его спасти?

Что мне делать, если мой сын/муж алкоголик? Что мне делать, если он не хочет лечиться? Вы знаете какое то "чудо", я заплачу? К сожалению, это путь в никуда.

Худшие стратегии в борьбе с тревогой.

11 провальных стратегий для того, чтобы справиться со своей тревогой.

ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ ДЛЯ РОДСТВЕННИКОВ ЗАВИСИМЫХ ЛЮДЕЙ.

Если Ваш сын или муж пьет, Вам будет важно прочитать этот материал.

Что такое когнитивные ошибки?

Между стимулом-ситуацией и реакцией явно что то находится, - наше Я, которое этот стимул оценивает, принимает или отвергает. Допускать когнитивные искажения все равно что смотреть на мир через треснувшие очки.Останнi вiдгуки
Ще немає коментарів під цією статтею
Всi вiдгуки
Ще немає коментарів під цією статтею