Курс амбулаторної реабілітації при будь-яких типах залежності (алкоголізм, наркоманія, ігроманія, со-залежніть)

Курс амбулаторної реабілітації при будь-яких типах залежності (алкоголізм, наркоманія, ігроманія, со-залежніть)

Алгоритм залежності простий. Є речовини, які миттєво допомагають позбутися тривоги, депресії, самотності, комплексів, різних страхів. Вони працюють, як автомат Калашнікова. З часом, речовини «виставляють рахунок» за свої високоякісні послуги – людина стає залежною. Каяття, потуги сили волі, і ось Ви приймаєте рішення припинити вживати. Можливо, Вас навіть прокапають в наркологічному диспансері. Можливо, Ви протримаєтесь тиждень, але як справлятися з проблемами, тривогами, страхами Ваш мозок не знає. Ваш мозок – чудово запрограмований комп’ютер, який для рішення проблем обирає самий ефективний спосіб. Але ось біда – самий ефективний спосіб, який він знає – це ті ж самі речовини. Все по колу? Так, все по колу. Його можна розірвати, якщо Ви все таки наважитесь зустрітися зі своїми тривогами і страхами лицем до лиця.

Одна різниця – цей раз з нашою професійною допомогою. Ми пройдемо весь цей шлях разом, а далі вирішуйте самі. Ви вільна людина, тепер Ви все зрозуміли і самі обираєте, як жити. По іншому буває тільки у хороших казках. Ми знаємо, якщо у Вас достатньо мотивації – все буде добре!     


Останнi новини

Что такое когнитивные ошибки?

Между стимулом-ситуацией и реакцией явно что то находится, - наше Я, которое этот стимул оценивает, принимает или отвергает. Допускать когнитивные искажения все равно что смотреть на мир через треснувшие очки.

Какие качества у эмоционально незрелых людей?

Иногда с некоторыми людьми находиться рядом неприятно, если так - перед Вами эмоционально незрелая личность.

Одиночество и зависимость

Одиночество и в горе и в радости.

Нарциссизм и зависимость

Как воспитать шизофреника\как не воспитать шизофреникаОстаннi вiдгуки
Ще немає коментарів під цією статтею
Всi вiдгуки
Ще немає коментарів під цією статтею