Курс амбулаторної реабілітації при будь-яких типах залежності (алкоголізм, наркоманія, ігроманія, со-залежніть)

Курс амбулаторної реабілітації при будь-яких типах залежності (алкоголізм, наркоманія, ігроманія, со-залежніть)

Алгоритм залежності простий. Є речовини, які миттєво допомагають позбутися тривоги, депресії, самотності, комплексів, різних страхів. Вони працюють, як "автомат Калашнікова". З часом, речовини «виставляють рахунок» за свої "послуги" – людина стає залежною через зміни в біохімії мозку та печінки.

Каяття, потуги сили волі, і ось Ви приймаєте рішення припинити вживати. Можливо, Вас навіть прокапають в наркологічному диспансері. Можливо, Ви протримаєтесь тиждень, місяць, але як справлятися з життям   проблемами, тривогами, страхами Ваш мозок не знає. Ваш мозок – чудово запрограмований комп’ютер, який для рішення проблем обирає самий ефективний спосіб. Але проблема у тому, що самий ефективний спосіб, який він знає – це ті ж самі речовини. Все по колу? Так, все по колу. Але це коло можна розірвати, якщо Ви все таки наважитесь зустрітися зі своїми тривогами і страхами лицем до лиця.

Одна різниця – цей раз, з нашою професійною допомогою. Ми пропонуємо три місячний курс амбулаторної реабілітації, 3-4 рази на тиждень ми зустрічатимемось для індивідуальних сесій (півтори години). Загалом, за три місяці Ви отримаєте близько 45 консультацій. Наша програма основана виключно на науковому, перевіреному часом підході, який успішно використовується у центрах реабілітації США. Ви зможете переоцінити своє життя, внутрішні установки та переконання через методики когнітивно-поведінкової та логотерапії. Вам не потрібно перебувати на стаціонарі, весь час спільної роботи ми будемо на зв'язку постійно  це допоможе продуктивно та тверезо проживати різні життєві ситуації. Ви переконаєтесь, що можете бути самостіною, тверезою, продуктивною і щасливою людиною. Це кінець ізоляції, почуттю сорому та самотності. Ви достойні іншого життя, просто потрібно переглянути та змінити внутрішні глибинні переконання, ставлення до себе, стосунків, життєвих орієнтирів. Алкоголь та наркотики  це милиці, без яких Ви не могли жити, після проходження нашого курсу  Ви зможете!!!. Всі методики, які ми вокористовуємо, Ви зможете отримати у друкованому вигляді. Особливу увагу ми приділяємо роботою з членами родини, адже Ви частина цих стосунків, і якщо з ними є проблеми  їх потрібно змінювати. Ми пройдемо весь цей період разом, за потреби Вас буде також консультувати лікар-нарколог вищої категорії. Зробіть перший крок  зателефонуйте нам!

Головна мета лікування  поступова зміна глибинних переконань, уявлень про себе та світ з диструктивних на більш функціональні. У більшості залежних людей є такі глибинні переконання: "Я не можу вижити без когось, хто буде про мене піклуватися", "Я занадто слабкий, неадекватний, щоб жити самостійно", "Незалежність  означає ізоляцію і самотність, я це не переживу". Всі сфери життя залежної людини пов'язані з речовиною, без них неможливо познайомитися з дівчиною, влаштуватися на роботу, справитися з власними коплексами неповноцінності. Зміна цих всих переконань на протилежні потребує і багато часу, і терпіння, але це можливо, адже наші глибинні переконання  це лише ідеї, в які ми звикли вірити. Також, людині потрібна допомога у проходженні стадій прийняття хвороби: заперечення, гнів, торг, депресія, прийняття. На кожній стадії, без допомоги, можна застрягти на роки. 

Отже, ставлення до лікування повинно бути серйозним і розраховане на довгий період часу. Винятком є ігроманія, там, за відсутності хімічної речовини, позитивних зрушень можна досягти значно раніше. Головне  не опускати руки і звернутися за допомогою. 

У терапії залежності категорично не можна покладати надію на медичну модель лікування, тобто залежна людина нічого не робить, натомість терапевт дає їй якісь пігулки. Результат може бути лише при спільній роботі всієї родини і психотерапевта, але життя того варте! 

Останнi новини

Выученная беспомощность

Выученная беспомощность - оковы в вашей голове.

Почему я всем должен и все откладываю на потом?

Почему мы со злостью откладываем дела? Почему человек может чувствовать себя, как загнанный зверь? Должествование - самая "ядовитая" когнитивная ошибка.

У меня сын алкоголик - вы можете его спасти?

Что мне делать, если мой сын/муж алкоголик? Что мне делать, если он не хочет лечиться? Вы знаете какое то "чудо", я заплачу? К сожалению, это путь в никуда.

Худшие стратегии в борьбе с тревогой.

11 провальных стратегий для того, чтобы справиться со своей тревогой.Останнi вiдгуки
Ще немає коментарів під цією статтею
Всi вiдгуки
Ще немає коментарів під цією статтею