Cімейне консультування

Cімейне консультування

Друзі, ми успішно працюємо з будь-яким запитом щодо стосунків. Зради, розлучення, непорозуміння, конфлікти  все це надзвичайні ситуації в житті, тому що стосунки  одна з найголовніших опор у житті будь-якої людини. Часто, людині важко зрозуміти саму себе, а коли конфлікт між двома  це ще важче. Але ми допоможемо Вам в усьому розібратися! Неможливо наступити собі на душу і терпіти самотність, терпіти, коли тебе не можуть почути, принаймі, довгий час. Крім того гармонійні стосунки це запорука того, що у цьому гніздечку зможе вирости здорова особистість, дитина. Ми всі прагнемо саме до цього, але часто без допомоги психолога, сексолога не обійтися, тому що близькість  це мистецтво. Ми самі могли не отримати такий досвід та приклад у дитинстві, і не маючи такого досвіду у своїй душі, побудувати це наново у власній родині заважко. Та все ж таки, це абсолютно реально. Перший крок для цього Ви можете зробити прямо зараз, читаючи ці строки  спробуйте подивитися на свого партнера не як на ворога, а як на близьку людину, просто щось пішло не так, щось не було зрозумілим, почутим. Перший крок у конфліктології  перестати сприймати іншого як ворога. Другий крок  звернутися до нас за допомогою. Ми допоможемо знайти нові ресурси для Ваших стосунків, вибудуємо завдання для примирення та створимо атмосферу, в якій Я зможе зустрітися з Ти, щоб ця зустріч відбулася з повагою, розумінням та приняттям. У наших фахівців величезний досвід у конфліктології, тому ми переконані, що зможемо Вам допомогти!

Зателефонуйте нам вже сьогодні! Можливо буде варто зустрітися по одинці, і вже потім разом, можливо всім одразу  все це ми вирішемо на першій консультації. Родина  це одна з одвічних і найважливіших цінностей, а за цінностями потрібно доглядати, бо в нас не буде другого життя, чи другої молодості, ми вже пишемо життя на чисто!. Вартість консультації 400 грн. (година-півтори) + Ви отримаєте письмові рекомендації. Ми гарантуємо повну конфіденційність!

(098)322-41-34.
 

Останнi новини

Выученная беспомощность

Выученная беспомощность - оковы в вашей голове.

Почему я всем должен и все откладываю на потом?

Почему мы со злостью откладываем дела? Почему человек может чувствовать себя, как загнанный зверь? Должествование - самая "ядовитая" когнитивная ошибка.

У меня сын алкоголик - вы можете его спасти?

Что мне делать, если мой сын/муж алкоголик? Что мне делать, если он не хочет лечиться? Вы знаете какое то "чудо", я заплачу? К сожалению, это путь в никуда.

Худшие стратегии в борьбе с тревогой.

11 провальных стратегий для того, чтобы справиться со своей тревогой.Останнi вiдгуки
Ще немає коментарів під цією статтею
Всi вiдгуки
Ще немає коментарів під цією статтею