Cімейне консультування

Cімейне консультування

Всі колись чули про трикутник Карпмана. Це три ролі, які часто люди грають у стосунках  жертви, агрессора та спасителя. Почнемо з того, що будь-яка гра у стосунках  це обман. На цьому неможливо будувати щасливу родину. Чоловік приходить додому  не готова вечеря, він стає агрессором, дружина жертвою. Через деякий час ролі міняються, коли розмова доходить до купівлі нової пральної машинки  чоловік замало заробляє  тепер дружина пояснює йому, що він не чоловік, не батько, просто сором для всіх. Тепер агрессор вона. Через деякий час чоловік просто починає пити   його треба спасати. Зранку він благально дивиться на дружину, в очікуванні пива, вона починає його спасати.

Це самий простий, але наглядний опис того, як родина, іноді, на десятилліття може впасти у такий трикутник стосунків, часто за участтю мам і пап, подружок-порадниць та інших. Родина  це човен з веслами, і пливучи по життю кожен несе свою частину відповідальності за цей процес. Коли ми тверезо бачимо картину нашого сімейного життя  все йде добре. Є дуже влучна метафора, яка описує сімейне щастя. "Щастя, це коли зранку хочеться бігти на роботу, а ввечорі летіти додому". Родина не може бути полігоном для війни, родина має бути гніздечком, яке не зможуть зламати будь-які випробування.

Наші фахівці допомощуть Вам у цьому!

Останнi новини

Что такое когнитивные ошибки?

Между стимулом-ситуацией и реакцией явно что то находится, - наше Я, которое этот стимул оценивает, принимает или отвергает. Допускать когнитивные искажения все равно что смотреть на мир через треснувшие очки.

Какие качества у эмоционально незрелых людей?

Иногда с некоторыми людьми находиться рядом неприятно, если так - перед Вами эмоционально незрелая личность.

Одиночество и зависимость

Одиночество и в горе и в радости.

Нарциссизм и зависимость

Как воспитать шизофреника\как не воспитать шизофреникаОстаннi вiдгуки
Ще немає коментарів під цією статтею
Всi вiдгуки
Ще немає коментарів під цією статтею